Rychlý kontakt:

Sídlo společnosti Medis International a.s. v České republice je v Praze, výroba a expedice je v Bolaticích u Opavy.

Medis International a.s.
výrobní závod Bolatice
Průmyslová 961/16
747 23 Bolatice
Česká republika
tel.: +420 553 038 770
fax:+420 595 171 564
e-mail info@medisinternational.cz

Medis Bolatice

Kariéra

Medis International a.s. je společností, specializovanou na smluvní balení produktů. Mimoto se zabýváme také  registracemi a prodejem generických léčiv a doplňků stravy.

Hledáme dynamické, nadšené zaměstnance, kteří se chtějí připojit k naší mladé expandující společnosti. Dobře pracující tým a dobré mezilidské vztahy a schopnosti jsou nutností, stejně jako vysoký stupeň flexibility a tvořivosti.

Volná místa:

- Mechanik, seřizovač
- Skladník

V případě zájmu o práci v naší firmě nás kontaktujte na adrese : info@medisinternational.cz

* Odesláním dotazu na adresu společnosti Medis International a.s., k.s., IČ: 49240030, se sídlem Karlovo náměstí 319/3 , PSČ: 120 00 (dále jen „společnost“), elektronickou formou, uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a dalšími právními předpisy (dále jen „zákon“), této společnosti jako správci osobních údajů výslovný souhlas se správou, zpracováním a uchováváním v dotazu obsažených osobních údajů vztahujících se k mé osobě, a to k replikačním a editačním účelům. Tento souhlas uděluji na dobu 12 měsíců. Prohlašuji, že jsem si plně vědom/a svých práv podle zákona, zejména práva přístupu ke všem poskytnutým osobním údajům, práva na opravu osobních údajů, jakož i práva souhlas písemně odvolat. Uvědomuji si, že odvolání souhlasu se zpracováním mých osobních údajů za výše uvedeným účelem povede k vyřazení mého dotazu z databáze správce.

Naše technologie:

Ve výrobních prostorách je instalována plně automatizovaná blistrovací a balící linka firmy Uhlmann A.G. Německo o kapacitě 220 miliónů tablet nebo tobolek za rok.

Instalovaný blistrovací stroj B1240/1647 umožňuje blistrovat tablety a tobolky (měkké i tvrdé) do všech typů fólií:
PVC, PP, PVC / PVDC, PVC / PE / PVDC, PVC / Aclar a Alu / Alu blistrů.

blistrovací stroj B1240/1647